Ekonomi

‘Ölü topraktan kurtulun’

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu açıklamalarda bulundu. Sandığa gidilmesi çağrısında bulunan Kılıçdaroğlu, “Mutlaka kazanacağız” dedi.

Kılıçdaroğlu, Twitter’dan “Buradaki herkese sesleniyorum. Biz bu vatanı sokakta bulmadık. Bugün 10 milyon düzensiz sığınmacıyı içimize sokan bu zihniyete bugün vatanımızı terk etmeyeceğiz. Sınır onurludur, şereflidir” dedi. böyle söyledik.Namusumuzu korumaktan aciz bu haydut her gün damarlarımıza sızıyor.Bu mülteci akını karşısında ithal oylar için parmağımızı kıpırdatmayanlara vatanımızı bırakmayacağız. yarın 10 milyondan 30 milyona kadar hayatta kalmamızı tehdit edecek.

Kadını objeleştirip sahipleneceğim diyenlere, kadınları domuz bağıyla katledenlere, küçük çocuklarımıza, çocuklarımıza göz dikenlere vatanımızı terk etmeyeceğiz.”

“Vatanını seven sandığa gelsin”

Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti: “Düne kadar BOP Eşbaşkanı olan, şimdi kapısına dayanmış, Rusya’nın kontrolünde olan sahte bir dünya başkanına vatanımızı terk etmeyeceğiz. Onbinlerce vatandaşımız vatanını kaybediyor. depremde yaşıyor İnsanlar enkaz altında beklerken biz kan satan, çadır satan zihniyete vatanımızı terk etmeyeceğiz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını ister Kürt ister PKK’lı, işine yarasa da yaramasa da FETÖ’cü diye yaftalayan bu zihniyete vatanımızı terk etmeyeceğiz. ABD ve FETÖ ile iş birliği yapıp milli orduya kumpas kuranlara, vatansever komutanlarımızı balyoz ve Ergenkon’a hapsedenlere, ordunun en mahrem yeri olan kozmik odayı korkaklara açanlara vatanımızı bırakmayacağız. onlarca yurtsever istihbarat görevlisinin şehit olmasına neden oldu.

Vatanını sevenler sandığa gelsin. Bu ülkenin gerçek aşıkları, bedelini ödeyenler, türlü türlü saçmalıklarla, yanlış algılarla, muhalefet görüntüleriyle size oy vermek istiyor. Ve siz gençler, ayağa kalkın. Üzerinizdeki ölü toprağı atın. Vatanını sevenler sandığa gelsin. Sonuna kadar savaşacağız. Kesinlikle kazanacağız. Kesinlikle.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu