Haber

Malatya’da çöken binada ölen ya da yaralanan var mı? Malatya’da çöken bina son durum nedir? Malatya’da hangi bina çöktü?

6 Şubat’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler Malatya Hasar gören 4 katlı bina kendi kendine çöktü. Olay öncesi hurda toplamaya giren 4 kişiden 3’ü enkazdan kendi imkanlarıyla çıkmayı başardı. Malatya Yıkılan binadaki son durum araştırılıyor. Enkaz altında kalanların kurtarılıp kurtarılamadığı merak konusu oldu. Peki Malatya’da çöken binada ölen var mı? Malatya’da çöken bina son durum nedir? Malatya’da hangi bina çöktü? Detaylar burada…

MALATYA YÜKLENEN BİNADA MAYYİT VEYA YARALI VAR MI?

6 Şubat’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerle yerle bir olan Malatya’da 4 katlı bir bina kendiliğinden çöktü. Olay öncesi hurda toplamaya giren 4 kişiden 3’ü enkazdan kendi imkanlarıyla çıkmayı başardı. Bina çökmeden önce 4 kişinin hurda toplamak için binaya girdiği, bu sırada binanın da çöktüğü öğrenildi. Enkaz altından 3 kişinin kendi imkanlarıyla çıktığı belirtilirken, hayatını kaybeden Oktay Güçlü’nün enkaz altında kaldığı belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu