Haber

İzmit perilerinden muhteşem sunum

KOCAELİ (İGFA) –Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı’nın 2023-2024 sezonu öncesi lansman programı Dernekler Kampüsü’nde gerçekleştirildi.

Programa İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in yanı sıra İzmit Belediyespor Başkanı Yaşar Kardaş, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Çetin Sarıca, İzmit Belediyespor Yönetim Kurulu Üyeleri Haşmet Uçar, Yusuf Dilaver, KYÖD Başkanı Uğur Saral ve spor basını katıldı.

Programda konuşan Önder Hürriyet, “Bu başarı sürecinde çok değerli bir emek var. Kulüp yöneticilerine, teknik heyetimize ve sporcularımıza teşekkür ediyorum. Gurur duyduğumuz şehrimizi temsil eden tek takım İzmit Belediyespor’dur. Şehrimizin Süper Lig seviyesinde. Heyecan kaynağımız kadın basketbol takımımız. Yeni sezonda eski oyuncularımız.” Yeni oyuncularımızla iyi beklentilerle başlayacağız” dedi.

“Bu sene takımı asla yalnız bırakmayacağım” diyen Önder Hürriyet, şöyle devam etti: “Yeni transferlerimiz şehrimize hoşgeldiniz. Takımımıza gücünüzün yettiği güzel bir sezon diliyorum. Daha güçlü bir takım olacağız.” Yeni sezon hayırlı olsun. Tüm sponsorlarımıza teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Mehmet Kavan Yapı”, Medikal Park, 41 Burda AVM, DEFKAR Yapı, Tadu Konsept ve HDI Sigorta, destekleriniz bizim için gerçekten çok değerli. Bu yıl da grubumuzun isim sponsoru olarak yanımızda olan Mehmet Kavan Yapı’ya özellikle teşekkür ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu